DYSTYNKCJE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Dystynkcje do koszuli

  Dystynkcje w formie pagonów dopinanych na dwa guziki do koszuli wykonane haftem komputerowym na tkaninie koszulowej w kolorze niebieskim. Dostępne dystynkcje w stopniu od starszego szeregowego do generała. Podana cena dotyczy kompletu - dwóch dystynkcji.
  13.8018.80
  Wyczyść
  Select options
 • Dystynkcje do kurtki całorocznej

  Dystynkcje w formie wsuwek nakładanych na pagony do kurtki całorocznej wykonane haftem komputerowym na tkaninie poliamidowej z laminatem w kolorze granatowym. Dostępne dystynkcje w stopniu od starszego szeregowego do generała. Podana cena dotyczy kompletu - dwóch dystynkcji.
  13.8018.80
  Wyczyść
  Select options
 • Dystynkcje do swetra

  Dystynkcje w formie wsuwek nakładanych na pagony do swetra wykonane haftem komputerowym na tkaninie elanobawełnianej w kolorze granatowym. Dostępne dystynkcje w stopniu od starszego szeregowego do generała. Podana cena dotyczy kompletu - dwóch dystynkcji.
  13.8018.80
  Wyczyść
  Select options
 • Dystynkcje do wiatrówki letniej

  Dystynkcje w formie pagonów dopinanych na dwa guziki do wiatrówki letniej wykonane haftem komputerowym na tkaninie typu gabardyna w kolorze stalowoniebieskim o gramaturze 360 g/m. Dostępne dystynkcje w stopniu od starszego szeregowego do generała. Podana cena dotyczy kompletu - dwóch dystynkcji.
  13.8018.80
  Wyczyść
  Select options